Apklausa Apklausa Moterų kontraceptinių priemonių vartojimas, seksualinio gyvenimo ir santykių su sutuoktiniu/partneriu ypatumų ryšys
INFORMUOTAS SUAUGUSIO ASMENS SUTIKIMAS DALYVAUTI TYRIME

Įvadas.
Tai yra informuoto sutikimo dalyvauti tyrime forma. Joje pateikta svarbi informacija apie šį tyrimą. Prašome nuodugniai susipažinti su šia informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

Tyrėjai ir tyrimo tikslas.
Tyrimą vykdo Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedros Sveikatos magistrantūros studijų programos 2 kurso studentė Karolina Rasimaitė. Tyrimu siekiama analizuoti moterų hormoninių kontraceptinių priemonių vartojimo, seksualinio gyvenimo ir santykių su sutuoktiniu/partneriu ypatumų ryšį. Tyrimui vadovauja doc. dr. Viktorija Čepukienė.

Tyrimo procedūra.
Tyrime kviečiamos dalyvauti 18-35 metų moterys, šiuo metu turinčios sutuoktinį ar nuolatinį partnerį. Apklausos metu Jūsų bus prašoma atsakyti į klausimus, susijusius su hormoninių kontraceptinių priemonių vartojimu, pasitenkinimu santykiais ir seksualinio gyvenimo ypatumais. Atsakymas į šiuos klausimus gali užimti apie 10 minučių.

Dalyvavimo ir pasitraukimo sąlygos.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Net jei ir sutikote dalyvauti tyrime, bet kada galite iš jo pasitraukti.

Dalyvavimo tyrime rizika ir nauda.
Dalyvavimas tyrime gali Jums sukelti riziką patirti nemalonius jausmus, tokius kaip sumišimas, kadangi bus klausiama intymių Jūsų gyvenimo aspektų, t.y. apie Jūsų seksualinio gyvenimo ypatumus. Dėl šios priežasties, visada turite galimybę bet kada pasitraukti iš vykdomo tyrimo.

Dalyvaudama tyrime Jūs galite tikėtis šios naudos: pergalvoti ir galbūt geriau suprasti savo santykių su sutuoktinių/partneriu bei seksualinio gyvenimo ypatumus. Taip pat turėsite galimybę sužinoti, kaip hormoninių kontraceptinių priemonių vartojimas veikia moters seksualinio gyvenimo sritį. Visoms tyrime dalyvavusioms moterims, kurios tyrimo pabaigoje nurodys savo el. pašto adresą, birželio mėnesį elektroniniu paštu bus išsiųsti apibendrinti svarbiausi tyrimo rezultatai.

Konfidencialumas.
Bet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu, išliks konfidenciali, t.y. slapta, ir bus prieinama tik mokslinio darbo vadovui ir recenzentui. Siekiant išsaugoti konfidencialumą, Jūsų tyrimo rezultatai internetiniame apklausų portale nebus rodomi viešai, pasibaigus apklausos laikotarpiui ir duomenis konvertavus į statistinio duomenų apdorojimo formatą, apklausa ir jos rezultatai iš internetinio apklausų portalo bus pašalinti. Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir viešinami tik apibendrinti. Jei nuspręsite, jog nenorite, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami tyrimo tikslais, bet kuriuo metu galite kreiptis nurodytais kontaktais dėl Jūsų duomenų pašalinimo iš tyrimo ir sunaikinimo.

Kontaktai:
Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie tyrimą tiek tyrimo eigoje, tiek po jo galite kreiptis į:

tyrimo vykdytoją Karoliną Rasimaitę, el. pašto adresu: krasimaite@gmail.com
tyrimo vadovę Viktoriją Čepukienę, el. pašto adresu: viktorija.cepukiene@vdu.lt

Sutikimas.
Jei perskaitėte visą informaciją ir sutinkate su aprašytomis sąlygomis, spauskite „pradėti“.