Apklausa Lukiškių kalėjimo pastatų komplekso įveiklinimo apklausa (I etapas)
Gerbiamieji,
Turto bankas tęsia pasirengimą ilgalaikiam Lukiškių kalėjimo komplekso įveiklinimui ir kviečia rinkos dalyvius sudalyvauti apklausoje, kurios metu siekiama išsiaiškinti privataus sektoriaus susidomėjimą, galimybes bei sąlygas, kuriomis jis sutiktų dalyvauti šiame projekte.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos ir Turto banko atliktos Lukiškių kalėjimo komplekso galimybių studijos siūlymui pritaikyti dalį Lukiškių komplekso visuomenės viešiesiems poreikiams (edukacinės krypties ir kitoms viešojo poreikio veikloms), o likusią dalį vystyti pasitelkiant privačias investicijas taip, kad Kompleksas geriausiai atlieptų daugiakultūrės Lietuvos visuomenės poreikius, užtikrintų istorinės atminties įprasminimą ir aktualizavimą, daugiafunkciškumą ir būtų visokeriopai tvarus.
Pirmuoju apklausos etapu laukiami rinkos dalyvių atsakymai dėl bendro intereso dalyvauti šiame išskirtiniame projekte bei siekiama nustatyti dominančias bendradarbiavimo formas. Kviečiame reikšti susidomėjimą šiuo projektu pateikiant informaciją apie Jūsų įmonę ir atsakant į tris trumpus klausimus.
Susipažinti su parengta galimybių studija galite čia http://www.lukiskiuvizija.lt/uploads/1/2/9/9/129994239/lukiskiu_galimybiu_studija_9.pdf.
Į kitą apklausos etapą bus pakviesti tik dalyvavusieji pirminėje apklausoje. Antruoju apklausos etapu bus suteikta papildoma išsami informacija apie objektą, o dalyvių bus prašoma pateikti konkrečius sprendinius dėl tolesnio galimo bendradarbiavimo.
Apklausos procesą, Turto banko įgaliojimu, koordinuoja bei į dalyvių klausimus atsakys įmonės „Newsec“ specialistai. Atsakymų lauksime iki 2021 m. balandžio 8 d. Kilus bet kokiems klausimams, prašome susisiekti lukiskes@newsec.lt arba +370 618 48709.
Šis kvietimas yra neįpareigojantis ir negarantuoja dalyvių tolesnio dalyvavimo Lukiškių kalėjimo pastatų komplekso įveiklinimo procese. Dalyvių pateikta informacija nebus skelbiama trečioms šalims.